Wiadomości

Kim będzie Twoje dziecko?

Pewnie często zastanawiasz się kim w przyszłości będzie Twoje dziecko? Na to pytanie odpowiedzi nie znamy, ale wiemy jedno – niezależnie od tego jak potoczy się jego życie i jaki zawód sobie wybierze z pewnością będzie potrzebowało swobodnie komunikować się w języku angielskim.

Już dzisiaj ciężko o pracę bez znajomości angielskiego. Za kilkanaście lat znajomość jednego języka obcego to będzie absolutnie podstawowe wymaganie stawiane pracownikom.

Czy wiesz, że jeżeli chcesz to możesz zwiększyć szanse swojego dziecka już dzisiaj? Licencjonowany program Teddy Eddie jest tak skonstruowany, że naukę mogą rozpocząć już nawet dwuletnie dzieci.

Czy program faktycznie daje efekty?

Tak! Składa się na to kilka elementów:

 • Dzięki temu, że dzieci uczą się przez zabawę to w zajęciach uczestniczą z przyjemnością.
 • Nauczyciel używa wyłącznie języka angielskiego – umysł dziecka jest chłonny jak gąbka, a wyobraźnia nieograniczona – to sprawia, że dzieci intuicyjnie rozumieją polecenia w języku angielskim.
 • Dzieci uczą się nie pojedynczych słówek, ale wyrażeń a nawet całych zdań.
 • Dziecko, które uczestniczy w programie Teddy Eddie zaczyna traktować angielski nie jako język obcy a jako normalne narzędzie komunikacji – tak jak język polski!
 • Dzięki platformie internetowej PLAC ZABAW TEDDY EDDIE dzieci chętnie powtarzają materiał w domu.

Nie wierzysz nam? Przekonaj się co o naszych kursach myślą nasi Klienci – odwiedź nasz profil na facebooku lub sprawdź tutaj.

Masz dalsze wątpliwości? Przyjdź z dzieckiem na bezpłatne, niezobowiązujące lekcje pokazowe i zobacz ile radości może sprawiać nauka angielskiego. Terminy lekcji pokazowych sprawdzisz tutaj.

Dzisiaj przyszłość Twojego dziecka zależy tylko od Ciebie. Podaruj mu uśmiech i pozwól bezboleśnie poznać język angielski.

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Skąd o nas wiesz?
  z innego miejscaz ulotkiz polecenia od znajomegoz facebooka

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby realizacji mojego zapytania
  Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną