Konkurs

„Konkurs pod patronatem Barbary Galicz – Burmistrza Tarczyna”

Zapraszamy wszystkich uczniów klas 6 i 7 szkoły podstawowej oraz II klas gimnazjów do wzięcia udziału w bezpłatnym konkursie z języka angielskiego. Konkurs jest współorganizowany z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarczynie.

 

“Be cool with S-cool”

 

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze szkół z gmin: Tarczyn, Grójec oraz Lesznowola.

Konkurs składa się z 3 etapów:

  • I etap – szkolny (test jednokrotnego wyboru) – weryfikuje ogólną wiedzę z j. angielskiego
  • II etap – szkolny (pytania otwarte) – weryfikuje ogólna wiedzę z j. angielskiego oraz elementy wiedzy o Wielkiej Brytanii
  • III etap – międzyszkolny (odpowiedź ustna) – pytania będą dotyczyły wiedzy na wybrane tematy związane           z Wielką Brytanią

III Etap zostanie przeprowadzony w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie.

2017/2018

 

W 2018 roku tematem przewodnim konkursu jest Wielka Brytania.

Informacje dla Opiekunów Konkursu

Regulamin-konkursu-Be-cool-with-S-cool 2018

Zał 1 – Zgoda na przetwarzanie danych

Zał 2 – Karta-zgłoszeniowa

Zał 3 – Protokół do etapu 2

Wyniki ETAP II 2018

Lista osób które przeszły do trzeciego etapu:

Szkoła Mroków:

1.  Aleksandra Lewkowicz – Wasiak

2. Jakub Karczmarzyk

3. Amelia Sadzikowska

4. Zuzanna Tkaczyk

Szkoła Lesznowola:

1. Weronika Osiak

2. Pola Pytkowska

Szkoła Tarczyn:

1. Alicja Lesiak

2. Julia Gnieciak

Szkoła Pamiątka:

1. Agata Stepniewska

2. Ewelina Zawadzka

Wyniki ETAP I 2018

Lista osób które przeszły do drugiego etapu:

Szkoła Mroków:

1. Maks Kowszewicz

2. Aleksandra Lewkowicz – Wasiak

3. Julia Bogusławska

4. Natalia Przygoda

5. Aleksandra Książek

6. Viktor Zheng

7. Janek Zborowski

8. Krzysztof Szewczak

9. Jakub Karczmarzyk

10. Sandra Lu

11. Wiktor Walczak

12. Bartek Rawiak

13. Amelia Sadzikowska

14. Natalia Cywińska

15. Iza Wereszka

16. Natalia Bęza

17. Patryk Kujawowicz

18. Karolina Miecznik

19. Marta Krężel

20. Hubert Szymczak

21. Maksymilian Janus

22. Luxuan Wang

23. Julita Wang

24. Aleksandra Borkowska

25. Zuzia Tkaczyk

26. Paweł Korczak

27. Ewa Wojtyszko

28. Klaudia Makos

29. Michał Lebiedziński

30. Ania Skórska

31. Kalina Podkowa

32. Ania Mazur

33. Patrycja Rek

34. Magda Więcławska

35. Jakub Jabłoński

36. Dagmara Wieczorek

 

Szkoła Lesznowola:

  1. Bartosz Zakrzewski
  2. Pola Pytkowska
  3. Aleksander Iwanek
  4. Weronika Osiak
  5. Mateusz Kuśnierkiewicz
  6. Bartek Byliniak
  7. Jagoda Kuligowska
  8. Julia Rzeplińska
  9. Julia Parys
  10. Amanda Podszus
  11. Mateusz Stefaniak
  12. Iga Rękas
  13. Kacper Kabala
  14. Hubert Targosz
  15. Aleksandra Respondowska
  16. Maciej Zdunek
  17. Piotr Poniatowski

Szkoła Tarczyn:

  1. Wiktor Albinowski
  2. Alicja Lesiak
  3. Kamil Olczak
  4. Kacper Czajkowski
  5. Natalia Gnieciak
  6. Julia Gnieciak
  7. Krzysztof Korczak
  8. Julia Dębska
  9. Kuba Kołaciński
  10. Franek Byliniak

Szkoła Pamiątka:

  1. Weronika Skarżyńska
  2. Agata Stepniewska
  3. Ewelina Zawadzka
  4. Jakub Oliwa
  5. Maja Żelazowska

 

Przykładowe testy

Etap I

ETAP 1 – TEST PRÓBNY 1

ETAP 1 – TEST PRÓBNY 2

ETAP I – Konkurs 2017

Etap II

Etap II – Konkurs 2017

Etap III

Skrypt 2018 – The United Kingdom

 

 

 

Współorganizatorzy