Opinie naszych Klientów

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług są zadowoleni Klienci. Tutaj znajdziesz część opinii jakie wystawili nam nasi dotychczasowi Klienci.

Prawdziwość wszystkich ocen można zweryfikować na facebooku.

 • Fantastyczna szkoła!

  Fantastyczna szkoła, cudowna atmosfera, dzieciaki wystawiają recenzję z najwyższą ocenę!!! Polecam!!!

  Anna W.
 • Szkoła warta polecenia!

  Centrum Edukacyjne S-cool to bez wątpienia najlepsza szkoła w jakiej miałam okazję szkolić swój język angielski. Lektorzy zawsze przygotowani do zajęć, bardzo ciekawe i nowoczesne metody nauczania. Atmosfera jest rewelacyjna, ponieważ pracują tam sami pozytywni ludzie- którzy sprawiają, że każde zajęcia są wyjątkowe 💙gorąco polecam!

  Iza A
  Grupowy kurs j. angielskiego
 • Bardzo skuteczni lektorzy!

  Rewelacyjna szkoła językowa !!! Wystarczyło kilka prywatnych lekcji angielskiego i mam takie wrażenie że na nich się nauczyłem więcej niż przez całe życie 😉 już nie mówiąc o tym jaka świetna atmosfera tam panuje, aż się chce uczyć tego języka bo wykładowcy są prawdziwymi profesjonalistami w swojej branży 😊 gorąco polecam 😊

  Aleksandr M.
  Grupowy kurs j. angieslkiego
 • Super metoda nauczania!

  Świetna szkoła,super metoda nauczania, no i bezwzględnie najlepsi opiekunowie. Moja córka uwielbia i po roku nauki naprawdę umie porozumieć się prostymi zwrotami.

  Monika P.
  Mama sześciolatki
 • Profesjonalizm i indywidualne podejście!

  Dzięki tej szkole można uzyskać duże postępy w nauce. Nauczyciele są bardzo profesjonalni i indywidualnie podchodzą do każdego ucznia. Panuje miła atmosfera na zajęciach.

  Kinga G.
  Przygotowanie do matury
 • Atmosfera jest najważniejsza!

  Super szkoła! Dogodne terminy, doświadczeni nauczyciele i super atmosfera.

  Kasia K.,
  Indywidualny kurs j. angielskiego
 • Ocena 5.0 na fb

  To tylko niektóre z opinii jakie nasi klienci nam wystawili na facebooku. Łącznie otrzymaliśmy 28 opinii i wszystkie z oceną 5*. Oprócz tego dostaliśmy dziesiątki mega pozytywnych komentarzy! Dziękujemy za Wasze zaufanie!

  Sprawdź wszystkie opinie na facebooku