Poznaj nas!

Kim jesteśmy? Jak uczymy?
Poznaj nas i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.

Oto nasz zespół

Karolina Pakuła

Właściciel/Nauczyciel
Uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych. Poza pracą moją największą pasją są podróże.

Paweł Boruciński

Właściciel/Nauczyciel
Uczę angielskiego, matematyki, chemii i fizyki. Prywatnie jestem fanem Legii, Juventusu i amatorem wszelkiej aktywności.

Monika Kufel

Nauczyciel
Uczę angielskiego młodzież oraz dorosłych. Uwielbiam ambitne kino, muzykę i długie spacery.

Wiktoria Osińska

Nauczyciel
Uczę dzieci metodą Teddy Eddie. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z moim pieskiem.
Rozwiążemy Twoje problemy!
"Boję się mówić po angielsku"
Nie martw się! Nie jesteś sam ze swoim problemem. Strach przed komunikacją w języku obcym to powszechny problem. I tu Ci pomożemy! Niezależnie od wieku i poziomu kursanta stawiamy nacisk na mówienie. Kursy takie jak "City Talks" czy "Young Academy" zostały zaprojektowane specjalnie w celu poprawy komunikacji.
"Jestem rodzicem dziecka w wieku przedszkolnym i chcę żeby zaczęło się uczyć angielskiego"
Po pierwsze - gratulujemy, masz bardzo dobry pomysł! Dzieci już w wieku przedszkolnym powinny zacząć uczyć się języka angielskiego. To jest najlepszy czas, na rozpoczęcie nauki - dzięki temu będą traktowały angielski jako język naturalny. Mamy w ofercie uwielbiany przez maluchy program Teddy Eddie w którym dzieci mogą rozpocząć naukę już od 2 roku życia.
"MATMA jest NIE do ogarnięcia"
Z tym się nie do końca zgadzamy, ale rozumiemy Twój ból. Możemy Ci zaoferować naszą pomoc przy nauce matematyki i to w całkowicie bezstresowej atmosferze. Gwarantujemy, że z naszą pomocą nawet największy leń załapie matmę. Dla osób, które w przyszłym roku będą się ubiegały o pójście do szkoły średniej mamy w ofercie kursy przygotowujące do egzaminów końcowych. Dla wszystkich mamy zajęcia indywidualne.
"Nie mam czasu pomagać dziecku w nauce"
Zdajemy sobie sprawę, że przy dzisiejszym tempie życia nie wszyscy rodzice mają czas pomagać dziecku w nauce. Zdejmiemy ten obowiązek z Twoich barków! Jesteśmy w stanie pomóc Twojemu dziecku z większością przedmiotów - angielski, matematyka i inne przedmioty przyrodnicze. I to na każdym poziomie! Zapewnij dziecku profesjonalną pomoc, a sobie więcej czasu wolnego!
Oni już nas sprawdzili!
 • Testimonial
  Anna W.,

  Fantastyczna szkoła, cudowna atmosfera, dzieciaki wystawiają recenzję z najwyższą ocenę!!! Polecam!!!

 • Testimonial
  Iza A, Grupowy kurs j. angielskiego

  Centrum Edukacyjne S-cool to bez wątpienia najlepsza szkoła w jakiej miałam okazję szkolić swój język angielski. Lektorzy zawsze przygotowani do zajęć, bardzo ciekawe i nowoczesne metody nauczania. Atmosfera jest rewelacyjna, ponieważ pracują tam sami pozytywni ludzie- którzy sprawiają, że każde zajęcia są wyjątkowe 💙gorąco polecam!

 • Testimonial
  Aleksandr M., Grupowy kurs j. angieslkiego

  Rewelacyjna szkoła językowa !!! Wystarczyło kilka prywatnych lekcji angielskiego i mam takie wrażenie że na nich się nauczyłem więcej niż przez całe życie 😉 już nie mówiąc o tym jaka świetna atmosfera tam panuje, aż się chce uczyć tego języka bo wykładowcy są prawdziwymi profesjonalistami w swojej branży 😊 gorąco polecam 😊

 • Testimonial
  Monika P., Mama sześciolatki

  Świetna szkoła,super metoda nauczania, no i bezwzględnie najlepsi opiekunowie. Moja córka uwielbia i po roku nauki naprawdę umie porozumieć się prostymi zwrotami.

 • Testimonial
  Kinga G., Przygotowanie do matury

  Dzięki tej szkole można uzyskać duże postępy w nauce. Nauczyciele są bardzo profesjonalni i indywidualnie podchodzą do każdego ucznia. Panuje miła atmosfera na zajęciach.

 • Testimonial
  Kasia K.,, Indywidualny kurs j. angielskiego

  Super szkoła! Dogodne terminy, doświadczeni nauczyciele i super atmosfera.

 • Testimonial
  Sprawdź wszystkie opinie na facebooku,

  To tylko niektóre z opinii jakie nasi klienci nam wystawili na facebooku. Łącznie otrzymaliśmy 28 opinii i wszystkie z oceną 5*. Oprócz tego dostaliśmy dziesiątki mega pozytywnych komentarzy! Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Jak doszliśmy do miejsca w którym jesteśmy

Nasza historia

Jak to wszystko się zaczęło

Jak to zwykle bywa wiele projektów w życiu zaczyna się spontanicznie bez wcześniejszego planowania. Tak było również w naszym przypadku, gdy w 2007 w trakcie studiów jeszcze zaczęliśmy uczyć angielskiego. Wówczas była to dla nas zaledwie praca...

Kolejne lata

Nasi ówcześni Klienci polecali nas swoim znajomymi i pomimo, że w żaden sposób się nie reklamowaliśmy to liczba naszych uczniów przez kolejne lata dynamicznie rosła. A praca jaką było nauczanie zamieniła się w pasję.

Połączenie sił

Przez kolejne lata zmieniało się wiele: Karolina zjeździła pół świata, Paweł kilka razy się przeprowadził, zimy stały się lżejsze, zaczęły się pojawiać pierwsze siwe włosy i myśli o tym, żeby to co potrafimy robić najlepiej - robić na większą skalę. Przyszedł moment że doszliśmy do ściany. Zajęć mieliśmy tak dużo, że nie byliśmy w stanie pomóc wszystkim tym którzy się do nas zgłaszali! Nadszedł moment podjęcia ważnej dezycji...

2014

Zatrudnijmy ludzi! Zwiększmy obszar działania!

Żeby pomóc wszystkim, którzy się do nas zgłaszali zdecydowaliśmy się w 2014 r. zatrudnić pierwsze osoby. Ponieważ nasz styl nauczania się sprawdzał to włożyliśmy dużo pracy żeby cały nasz zespół zajmował się nauczaniem w stylu w jakim my to robiliśmy - pełnym pasji, radości i otwartości na potrzeby uczniów.

Powstanie S-cool

Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Zadowolonych Klientów nam przybywało. W swojej ofercie mieliśmy już angielski, matematykę, fizykę i chemię, ale czegoś brakowało. Okazało się, że tym czymś jest dla nas wszystkich miejsce, gdzie moglibyśmy wspólnie uczyć i wymieniać się doświadczeniami. Tak właśnie zapadła decyzja o powstaniu Centrum Edukacyjnego S-cool.

2016

Najlepszy program nauczania dla przedszkolaków!

W 2016 podpisaliśmy umowę z firmą Teddy Eddie i staliśmy się Akredytowanym Centrum tej metody. Zdobyliśmy fantastyczny program nauczania dla dzieci od 2. roku życia i wyłączność na uczenie nim w gminach Tarczyn, Grójec, Lesznowola, Żabiawola oraz w Złotokłosie.

Pierwsze lata

Okazało się, że nasze decyzje były trafione - dzieci pokochały program Teddy Eddie, a dorośli zaufali nam do tego stopnia, że kolejny rok z rzędu powiększaliśmy nasz zespół. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie z nas zadowoleni.

Plany na przyszłość

W kolejnych latach chcemy się dla Was dalej rozwijać! Chcemy pomóc możliwie jak największej ilości osób. Dlatego od września będzie działać również na terenie Grójca oraz gminy Lesznowola. Już od września 2018 startują pierwsze zajęcia dla dzieci w Łazach!

Znajdź nas na facebooku
Po prostu się z nami skontaktuj!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Skąd o nas wiesz?
z innego miejscaz ulotkiz polecenia od znajomegoz facebooka

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby realizacji mojego zapytania
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną