Praca – FAQ

 

Poniżej publikujemy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Prosimy, zapoznaj się z nimi zanim przyślesz nam swoje CV.

 


Pracuję już w szkole językowej. Czy powinienem/powinnam do was przejść?

- kategoria: nauczyciel


Nie wiemy czy powinieneś/powinnaś przyjść do nas bo nie znamy Twojej sytuacji, ale powiemy Ci co Cię ominie jeśli nie przyjdziesz:

 • Jesteśmy Centrum Edukacyjnym o znakomitej opinii (możesz to łatwo sprawdzić przeglądając opinie o nas na fb) – pracując u nas stajesz się częścią zespołu, który ma już w tym momencie bardzo dobrą renomę.
 • Wychodzimy z założenia, że jeżeli dzięki Twojej pracy my mamy więcej klientów to Ty powinieneś otrzymać wyższe wynagrodzenie. Twoja pensja jest więc uzależniona od jakości Twojej pracy. Przychodząc do nas otrzymasz precyzyjne informacje od czego zależna jest Twoja pensja i gwarantujemy Ci, że żadna szkoła w okolicy nie ma tak wysokich stawek jak my.
 • Istniejemy na rynku oficjalnie trzy lata, ale rozwijamy się tak szybko, że już jesteśmy wśród dwóch największych szkół językowych w regionie. Wysoka jakość poziomu nauczania, obsługi klienta, a przede wszystkim udział w życiu lokalnych społeczności oraz nasza determinacja sprawiła, że już teraz jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych w regionie, a w ciągu 2-3 lat mamy ambicje być na pierwszym miejscu.
 • Jeśli masz potrzebę rozwijania się to jest to miejsce dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek uwagi od naszych lektorów. Realizujemy wiele ciekawych projektów przy których możesz się angażować i wykazać.
 • Atmosfera u nas nie jest atmosferą typową dla innych szkół językowych. Nasi klienci to w większości ludzie młodzi i bardzo ambitni jeśli chodzi o rozwój swoich dzieci. Są wymagający, ale dzięki organizowanym przez nas wydarzeniom i wysokiej kulturze pracy udało nam się z nimi zbudować bardzo partnerskie relacje. Już w pierwszym dniu pracy z pewnością odczujesz to o czym tu piszemy.
 • Jeżeli Twoim celem jest rozwijanie różnych umiejętności to możesz być pewien/pewna że będziemy Cię w tym wspierać niezależnie czy będzie to związane z nauczaniem czy nie.

 


Chciałbym/Chciałabym u Was pracować, ale nie mam doświadczenia.

- kategoria: nauczyciel, recepcja

Nie szkodzi. Jeśli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania i szybko się uczy to zanim podejmiesz pracę my Cię do niej odpowiednio przygotujemy. Jako nauczyciel przejdziesz całkowicie bezpłatne szkolenia z nauczania grupowego lub indywidualnego. Jeżeli będziesz miał uczyć dzieci przejdziesz szkolenie nauki metodą Teddy Eddie. Jeżeli będziesz pracować na recepcji to przejdziesz szereg szkoleń, które znacząco pozwolą Ci się rozwinąć. Musisz jednak sprawnie radzić sobie z obsługą komputera.

 


Chciałbym dorobić jako nauczyciel/lektor, ale nie na pełny etat bo mam inną pracę. Czy jest taka możliwość?

- kategoria: nauczyciel


Oczywiście, że tak. Nie musisz mieć u nas pełnego etatu. Musisz jednak spełnić następujące warunki:

 • musisz być w stanie pracować do czerwca,
 • wziąć minimum 8 godzin zajęć tygodniowo po godzinie 15,
 • umieć zaangażować się w pełni w pracę.

 


Czy dostanę u Was umowę o pracę?

- kategoria: nauczyciel, recepcja


To zależy od wielu czynników. Jeśli chcesz aplikować na stanowisko lektora lub nauczyciela to możemy zaoferować Ci umowę o pracę lub umowę b2b. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w administracji (np. recepcja) to zaproponujemy Ci umowę zlecenie. Jeśli jesteś w stanie połączyć pracę na recepcji z pracą nauczyciela to oczywiście również możemy porozmawiać o umowie o pracę.

 


Czy jeśli teraz udzielam korepetycji to będę mógł to robić dalej pracując u Was?

- kategoria: nauczyciel


Oczywiście. Twoi klienci to Twoi klienci i w to nie ingerujemy w żaden sposób. Na pewno jednak będziesz musiał zastosować się do tych zasad:

 • nie możesz umawiać się z naszymi Klientami dodatkowo samemu – jeżeli klient chce więcej zajęć to musi to zgłosić w recepcji,
 • nie możesz wymieniać się z naszymi Klientami danymi kontaktowymi – jedyny kontakt jest możliwy przez oficjalny kanał komunikacji – czyli przez naszą platformę,
 • pracując u nas – pracujesz w naszym imieniu czyli promujesz wyłącznie naszą markę, nie możesz więc namawiać klientów do zmiany szkoły,

Generalnie kierujemy się zasadą, że szanujemy Twoje prawo do pracy dodatkowej i zajęć poza naszą firmą i w nie nie ingerujemy, ale w zamian oczekujemy respektowania wyżej wymienionych zasad. Zasady te będą również spisane w umowie jaką z Tobą zawrzemy.

 


Pracuję w innej szkole językowej czy mogę równolegle pracować u Was?

- kategoria: nauczyciel


Jeżeli pracujesz w szkole językowej, która działa na terenie gmin: Tarczyn, Grójec, Lesznowola to niestety nie ma takiej możliwości. Uważamy, że byłaby to sytuacja niekomfortowa zarówno dla Ciebie jak i Twojego pracodawcy. Jeśli jesteś zainteresowany pracą u nas to musisz zakończyć pracę w konkurencyjnej szkole. Jeśli pracujesz w szkole, która jest w innym miejscu np. Raszyn, Nadarzyn, Piaseczno to jak najbardziej możesz równolegle pracować u nas. Żeby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji – poinformuj jednak o tym swojego aktualnego pracodawcę.

 


Czy pracując na stanowisku recepcjonistki/recepcjonisty mogę przychodzić do pracy w innych godzinach niż 12-19?

- kategoria: recepcja


Niestety, nie jest to możliwe. Specyfika naszej pracy jest taka, że zaczynamy ją w godzinach popołudniowych i kończymy wieczorem i w takich godzinach musi być również czynna recepcja.

 


Co z pracą w okresie lipiec/sierpień?

- kategoria: nauczyciel, recepcja


Specyfika naszej branży powoduje, że wszystkie umowy zlecenie i b2b, które zawieramy są umowami trwającymi do czerwca. W czerwcu przechodzimy w wakacyjny tryb pracy i na ten okres podpisujemy nowe umowy.

 


Kiedy są u Was dni wolne od pracy? Czy pokrywają się one ze świętami?

- kategoria: recepcja


Dni wolnych od pracy jest u nas więcej niż w innych branżach – mamy często wolne również wtedy kiedy szkoły więc przykładowo uznajemy przerwę bożonarodzeniową i nie pracujemy aż do stycznia oraz ferie. Za ten okres osoby, które są na umowie zlecenie i mają wolne naturalnie nie otrzymują wynagrodzenia. Czasami jednak w ferie pracuje recepcja i wówczas wynagrodzenie jest oczywiście płacone.

 


Interesuje mnie program Teddy Eddie. Powiedzcie coś więcej.

- kategoria: recepcja


Więcej informacji o programie Teddy Eddie znajdziesz tutaj warto również przejrzeć naszego facebooka. Zanim zaczniesz uczyć tym przejdziesz szczegółowe szkolenie. Szkolenie kosztuje 499 zł, ale jego koszt pokrywamy my. Jeżeli będziesz z nami współpracować minimum dwa lata to nie będziesz musiał/musiała za nie nigdy zapłacić.

 

Przejdź do ofert pracy