Asystent biura

ASYSTENT/-KA BIURA

Asystent Biura

Centrum Edukacyjne S-cool zatrudni osobę na stanowisko Asystent Biura

Opis Stanowiska:

  • -koordynowanie pracy zespołu Biura Obsługi Klienta
  • -podpisywanie i rozliczanie umów
  • -wsparcie pracy Zarządu
  • -dbanie o prawidłowy przebieg dokumentacji
  • -dbanie o stosowanie procedur
  • -prowadzenie korespondencji firmowej
  • -współpraca z kontrahentami
  • -praca w stałych godzinach 11 - 19
  • -wsparcie działań operacyjnych firmy
  • -wsparcie działań marketingowych

Oferujemy:

  • -umowę o pracę, zlecenie lub b2b
  • -wynagrodzenie 3400 zł brutto
  • -możliwość częściowej pracy zdalnej
  • -praca stacjonarna w Tarczynie, Grójcu lub Raszynie

Wymagania:

  • -bardzo wysoki poziom komunikatywności
  • -łatwość nawiązywania kontaktów
  • -umiejętność samoorganizowania pracy
  • -umiejętność pracy w zespole
  • -umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • -wysoki poziom kultury osobistej
  • -wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane:

  • -doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • -prawo jazdy

Informacje dodatkowe:

Po przejściu procesu rekrutacji praca stacjonarna w Tarczynie na 3 miesięczny okres próbno-wdrożeniowy: umowa zlecenie, 30 godz tyg, 20 zł / h brutto, bezpłatne szkolenia.

CV proszę wysłać na adres: pawel@borucinski.pl