Nauczyciel angielskiego dla dzieci

Co oferujemy:
  • - najwyższe stawki na rynku
  • - umowa o pracę/działalność gospodarcza
  • - pakiet szkoleń przed rozpoczęciem pracy
  • - bezpłatne szkolenie metody Teddy Eddie
  • - praca w zespole o wysokiej renomie
  • - okresowe szkolenia
  • - możliwość rozwoju w kierunku managerskim
  • - praca od września 2018
  • - możliwość pracy w Tarczynie, Grójcu, Lesznowoli, Żabiej Woli

Zakres obowiązków:
  • - praca z dziećmi w różnych grupach wiekowych
  • - udział w projektach firmowych

Wymagania:
  • - wysoka kultura osobista
  • - przyjazne nastawienie do dzieci
  • - terminowość i rzetelność
  • - język angielski - minimum poziom B2
  • - prawo jazdy
  • - mile widziany samochód

Nie wymagamy doświadczenia ani studiów kierunkowych. Jeśli znasz angielski na poziomie minimum B2 nasze szkolenia przygotują Cię do pracy.

Jeśli chcesz wysłać nam zgłoszenie prosimy wysłać maila z CV pod adres biuro@cescool.pl lub skorzystac z poniższego formularza. W przypadku wysłania e-maila prosimy o dopisanie w treści wiadomości następujących zgód:

1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby procesu rekrutacji
2) Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną
3) Wyrażam zgodę na zachowanie podanych przeze mnie danych na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji

Jeśli chcesz się z nami skontaktować wypełnij poniższy formularz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat: Aplikacja na nauczyciela metodą Teddy Eddie

Miejsce na Twoje pytania:

Skąd wiesz o ofercie pracy?

Załącz swoje CV

W jakie dni i godziny możemy się z Tobą skontaktować?

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych na potrzeby procesu rekrutacji
Zapoznałem się z Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną
Wyrażam zgodę na zachowanie podanych przeze mnie danych na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji