fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl
Dagmara Kępka

Dagmara Kępka

Specjalistka ds. obsługi klienta

Dagmara, a w pracy Daga jest na pierwszej linii frontu. To do niej trafiają Wasze maile i telefony.

Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a wszelkie problemy rozwiązuje z uśmiechem na ustach.

Dagmara to niezastąpiona prawa ręka szefa, która sprawia, że biuro działa jak zegarek. Zawsze gotowa do działania, odbiera telefony i maile na czas, dbając o to, aby żadne zapytanie nie zostało bez odpowiedzi.

Jej umiejętność dogadywania się z każdym sprawia, że jest ulubienicą zarówno klientów, jak i współpracowników. Zawsze optymistyczne podejście do życia sprawia, że Dagmara widzi świat w różowych barwach, a dla niej przegrana to po prostu kolejna szansa na naukę i poprawę.

Jej zaangażowanie i determinacja sprawiają, że jest nieocenionym skarbem w zespole.

Co Dagmara mówi o sobie?

Cześć, jestem Dagmara i w Centrum Edukacyjnym S-cool zajmuję się obsługą klienta. W swoim życiu miałam już kilka prac, na różnych stanowiskach, jednak to tutaj odnajduję się najlepiej. Staram się podchodzić optymistycznie do życia i być może dlatego inni twierdzą, że jestem osobą pogodną i z dużym dystansem do siebie oraz że potrafię się z każdym dogadać.

W czasie wolnym od pracy lubię długie spacery. Uwielbiam też podróżować po innych miastach, nawet takie krótkie weekendowe wycieczki to super rozrywka. W weekendy najczęściej spotykam się ze znajomymi, to świetna odszkocznia po całym tygodniu pracy.

Kocham zwierzęta, najbardziej pieski. Zawsze mieliśmy w domu owczarki niemieckie. Obecnie mam dwa. Uwielbiam się z nimi bawić czy wychodzić na spacery. Mam także króliki.

Lubię chodzić do kina, jak również oglądać seriale w domu na kanapie. Niestety zwykle nie mam na to za wiele czasu, ale jest to mój sposób na relaks.

Współpracownicy o Dagmarze…

„Z każdym się dogada!” Wiktoria
„Dla niej przegrana nie istnieje” Julia

Chcesz z nami pracować?

Opowiedz nam o sobie

15 + 4 =