fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl

Praca dla lektora języka angielskiego

Hej, jestem Julia i pracuję w Centrum Edukacyjnym S-cool. Opowiem Ci jak wygląda mój dzień w pracy 🙂

Po przyjściu do firmy i zaparzeniu pysznej kawusi zaczynam przygotowanie do zajęć. Jeśli w tym czasie są w firmie inni lektorzy to chętnie konsultujemy nasze pomysły. Planowanie zajęć jest mega proste. Tak naprawdę, wszystko znajduję w jednym podręczniku tzw. Teachersie. Muszę tylko ułożyć aktywności w odpowiedniej kolejności, wybrać zabawy na dane zajęcia i spakować do mojego boxa niezbędne gadżety.

Po przyjściu do firmy i zaparzeniu pysznej kawusi zaczynam przygotowanie do zajęć. Jeśli w tym czasie są w firmie inni lektorzy to chętnie konsultujemy nasze pomysły. Planowanie zajęć jest mega proste. Tak naprawdę, wszystko znajduję w jednym podręczniku tzw. Teachersie. Muszę tylko ułożyć aktywności w odpowiedniej kolejności, wybrać zabawy na dane zajęcia i spakować do mojego boxa niezbędne gadżety.

Pamiętaj, że na starcie otrzymujesz wszystkie niezbędne materiały. Nie tylko podręczniki, ale wszelkie pomoce niezbędne do zajęć z dziećmi i młodzieżą. W lektorskim boxie znajdą się m.in. kolorowe flashcardy, karty z historyjkami, maskotka misia i jego skarpeta, atrybuty wykorzystywane przy piosenkach i zabawach – kubeczki, łapki na muchy czy słomki, a także bezprzewodowy głośnik do włączania nagrań.
Dzięki temu przygotowanie do wszystkich zajęć z całego tygodnia (!) zajmuje mi nie więcej niż 2 godziny. Tak, to coś wspaniałego. Wcześniej pracowałam w szkole, gdzie sama musiałam tworzyć i wycinać materiały, a nawet planować całe lekcje. Tutaj jest zupełnie inaczej.

W wybrane dni czeka na nas spotkanie z metodykiem i innymi lektorami – na żywo lub online. To czas burzy mózgów, ciekawych pytań i inspirujących odpowiedzi. Podczas spotkań dzielimy się pomysłami na zabawy i omawiamy bieżące kwestie. Potrzebujesz wsparcia w zakresie utrzymania dyscypliny na zajęciach? Chcesz zaktywizować swoje dzieci do mówienia? Twój uczeń odstaje od grupy? Pogadajmy o tym! Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania.

Nasza metodyczka Wiktoria to ogromne źródło informacji, zawsze ma odpowiedź na lektorskie rozterki.
Spotkania metodyczne mobilizują nas do działania i napełniają pozytywną energią. Teraz z przyjemnością idę na zajęcia.
W niektóre dni na zajęcia w szkole i przedszkolu muszę dojechać swoim autem. Oczywiście dojazdy wliczone są w czas mojej pracy, a na koniec miesiąca otrzymuję dodatek paliwowy.

Każde zajęcia z maluchami kończą się krótkim 2-minutowym spotkaniem z rodzicami. To moja ulubiona część lekcji. Dlaczego? To moment kiedy mogę pochwalić dzieci za ich postępy i pokazać ich rodzicom, jak wiele nauczyliśmy podczas tak krótkich zajęć. To niesamowite jak szybko dzieci chłoną wiedzę i zaczynają ze sobą rozmawiać w obcym języku. Satysfakcja nie do opisania!

Na zakończenie dnia pełnego wrażeń, rozmów z uczniami i świetnej zabawy, uzupełniam dziennik elektroniczny. Wpisuję obecność dzieci i przebieg zajęć. Po prostu dodaję plan zajęć, który przygotowałam rano. Raz w tygodniu wysyłam krótkie maile do rodziców z każdej grupy, w których podsumowuję zrealizowany materiał. Zazwyczaj robię to w piątek, na zakończenie pracy.

Chociaż niektóre piątki to czas integracji! Wszyscy chętnie spotykamy się po południu w naszym lokalu lub wychodzimy wspólnie na kręgle, do escape roomów czy restauracji. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, ale to świetna frajda!

Co jeszcze lubię w mojej pracy? To, że mogę się rozwijać na wielu płaszczyznach. W luźniejsze dni zajmuję się obsługą firmowego Facebooka, dodaję zdjęcia z zajęć. Czasem nagrywam dodatkowe kursy online, krótkie filmiki na TikToka czy Instagrama. Mogę pokazać swoją kreatywność, bo nikt nie narzuca mi nic z góry, a moje pomysły są zawsze doceniane.
Dołącz do naszego zespółu! Zapraszamy 🙂

Zatrudnienie i praca dla lektorów języka angielskiego

 • najwyższe wynagrodzenie w branży edukacyjnej przy pracy na cały etat
 • najkorzystniejszą dla Ciebie podatkowo formę współpracy: umowę zlecenie/ rozliczanie przez inkubator / działalność gospodarczą
 • pracę na cały etat, również w wakacje i ferie
 • pracę w godzinch popołudniowych
 • pakiet szkoleń przed rozpoczęciem pracy
 • możliwość tygodniowych wypłat
 • płatny urlop
 • dodatek paliwowy
 • stałe wsparcie opiekuna lektorów
 • szkolenie w zakresie zarządzania grupą, zarządzania stresem, odczytywania emocji dzieci
 • możliwość rozwoju umiejętności interpersonalnych, a także rozwoju w kierunku metodyki nauczania języka obcego, organizacji obozów i półkolonii lub koordynacji działań marketingowych
 • praca z dziećmi w wieku 2-14 lat i dorosłymi, prowadzenie zajęć w jęz. angielskim
 • przygotowanie do zajęć
 • uzupełnianie dziennika elektronicznego
 • wsparcie w obsłudze biurowej, działaniach marketingowych i/lub organizacji wydarzeń dodatkowych
 • wysoka kultura osobista
 • przyjazne nastawienie i podejście do dzieci
 • terminowość i rzetelność
 • język angielski – minimum poziom B2
 • prawo jazdy i własny samochód

Nie wymagamy doświadczenia ani studiów kierunkowych. Jeśli znasz angielski na poziomie minimum B2 nasze szkolenia przygotują Cię do pracy.

Jeśli chcesz z nami pracować, wyślij swoje CV pod adres biuro@cescool.pl.
Prosimy o dopisanie w treści wiadomości następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Najczęściej zadawane pytania:

Chciałbym/Chciałabym u Was pracować, ale nie mam doświadczenia.

Nie szkodzi. Jeśli jesteś osobą, która lubi nowe wyzwania i szybko się uczy to zanim podejmiesz pracę my Cię do niej odpowiednio przygotujemy. Jako nauczyciel przejdziesz całkowicie bezpłatne szkolenia z nauczania grupowego lub indywidualnego. Jeżeli będziesz miał uczyć dzieci przejdziesz szkolenie nauki metodą Teddy Eddie. Jeżeli będziesz pracować na recepcji to przejdziesz szereg szkoleń, które znacząco pozwolą Ci się rozwinąć. Musisz jednak sprawnie radzić sobie z obsługą komputera.

Chciałbym dorobić jako nauczyciel/lektor, ale nie na pełny etat bo mam inną pracę. Czy jest taka możliwość?

Oczywiście, że tak. Nie musisz mieć u nas pełnego etatu. Musisz jednak spełnić następujące warunki:

 • musisz być w stanie pracować do czerwca,
 • prowadzić minimum 8 godzin zajęć tygodniowo po godzinie 15,
 • umieć zaangażować się w pełni w pracę.

 

Pracuję już w szkole językowej. Czy powinienem/powinnam do was przejść?

Nie wiemy czy powinieneś/powinnaś przyjść do nas bo nie znamy Twojej sytuacji, ale powiemy Ci co Cię ominie jeśli nie przyjdziesz:

 • Jesteśmy Centrum Edukacyjnym o znakomitej opinii (możesz to łatwo sprawdzić przeglądając opinie o nas na fb) – pracując u nas stajesz się częścią zespołu, który ma już w tym momencie bardzo dobrą renomę.
 • Wychodzimy z założenia, że jeżeli dzięki Twojej pracy my mamy więcej klientów to Ty powinieneś otrzymać wyższe wynagrodzenie. Twoja pensja jest więc uzależniona od jakości Twojej pracy. Przychodząc do nas otrzymasz precyzyjne informacje od czego zależna jest Twoja pensja i gwarantujemy Ci, że żadna szkoła w okolicy nie ma tak wysokich stawek jak my.
 • Istniejemy na rynku oficjalnie trzy lata, ale rozwijamy się tak szybko, że już jesteśmy wśród dwóch największych szkół językowych w regionie. Wysoka jakość poziomu nauczania, obsługi klienta, a przede wszystkim udział w życiu lokalnych społeczności oraz nasza determinacja sprawiła, że już teraz jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek edukacyjnych w regionie, a w ciągu 2-3 lat mamy ambicje być na pierwszym miejscu.
 • Jeśli masz potrzebę rozwijania się to jest to miejsce dla Ciebie. Jesteśmy otwarci na jakiekolwiek uwagi od naszych lektorów.
Czy dostanę u Was umowę o pracę?

To zależy od wielu czynników. Jeśli chcesz aplikować na stanowisko lektora lub nauczyciela to możemy zaoferować Ci umowę o pracę lub umowę b2b. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w administracji (np. recepcja) to zaproponujemy Ci umowę zlecenie. Jeśli jesteś w stanie połączyć pracę na recepcji z pracą nauczyciela to oczywiście również możemy porozmawiać o umowie o pracę.

Czy jeśli teraz udzielam korepetycji to będę mógł to robić dalej pracując u Was?

Oczywiście. Twoi klienci to Twoi klienci i w to nie ingerujemy w żaden sposób. Na pewno jednak będziesz musiał zastosować się do tych zasad:

 • nie możesz umawiać się z naszymi Klientami dodatkowo samemu – jeżeli klient chce więcej zajęć to musi to zgłosić w recepcji,
 • nie możesz wymieniać się z naszymi Klientami danymi kontaktowymi – jedyny kontakt jest możliwy przez oficjalny kanał komunikacji – czyli przez naszą platformę,
 • pracując u nas – pracujesz w naszym imieniu czyli promujesz wyłącznie naszą markę, nie możesz więc namawiać klientów do zmiany szkoły,

Generalnie, kierujemy się zasadą, że szanujemy Twoje prawo do pracy dodatkowej i zajęć poza naszą firmą i w nie nie ingerujemy, ale w zamian oczekujemy respektowania wyżej wymienionych zasad. Zasady te będą również spisane w umowie jaką z Tobą zawrzemy.