fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl
Katarzyna Stępień

Katarzyna Stępień

Lektorka jęz. angielskiego

Kasia to specjalistka od zajęć indywidualnych w naszym Centrum. Jej zorganizowanie i wewnętrzny spokój sprawia, że jest doskonałym lektorem. Efektywnie zarządza zajęciami, skutecznie motywuje swoich kursantów i skupia ich uwagę na dążeniu do celu.

Jej pasja to nauka języków obcych, obecnie skupia się na nauce języka koreańskiego. Specjalizuje się w nauczaniu zarówno dorosłych, jak i młodzieży.

Co Kasia mówi o sobie?

Hej, jestem Kasia, a praca w Centrum Edukacyjnym Scool to moje kolejne podejście do nauczania języka angielskiego. Już w szkole podstawowej moim ulubionym przedmiotem szkolnym był język angielski i to się nie zmieniło aż do czasu ukończenia liceum i otrzymanie tytułu magistra.
Poza nauczaniem języka angielskiego zajmuję się również kilkoma innymi rzeczami w swoim czasie wolnym. Od dłuższego czasu samodzielnie uczę się języka koreańskiego. Czerpię z tego dużą radość i wierzę, że w przyszłości uda mi się osiągnąć pełną płynność językową.
Kiedy nie zajmuję się nauką lub nauczaniem, to lubię również wykonywać biżuterię. Robię to dla siebie, dla znajomych i innych, którym podobają się moje produkty.
Na dodatek interesuję się również podróżami, filmami oraz sportem. Uwielbiam spędzać czas w gronie przyjaciół i rodziny, w sposób aktywny lub odpoczywając razem.

Chcesz z nami pracować?

Opowiedz nam o sobie

14 + 1 =