fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl

Konwersacje

  • skuteczna nauka języka angielskiego, włoskiego, matematyki lub chemii
  • przygotowanie do egzaminu 8-klasisty i matury
  • poziom i cel zajęć dobrany do Ciebie
  • dogodny termin i lokalizacja, możliwe zajęcia online
  • dowolna liczba i częstotliwość zajęć
  • stały kontakt z prowadzącym zajęcia
  • ciągła opieka metodyczna – monitorowanie postępów przez doświadczonego metodyka
  • dostęp do innych atrakcji w promocyjnej cenie i pierwszeństwo w zapisach

Co nas wyróżnia?

Określamy cel nauki i czas

Żeby nasza współpraca była jak najbardziej efektywna, chcemy poznać Twój cel nauki. Czy potrzebujesz angielskiego, żeby podróżować, zmienić pracę czy zacząć się komunikować w nowym miejscu zamieszkania? Pomoże nam to dobrać odpowiednie materiały, a zajęcia będą dużo bardziej skuteczne. Powiedz nam także jak dużo czasu możesz poświęcić na pracę indywidualną w domu. Nic się nie stanie jeśli tego czasu nie masz, ale pamiętaj, że wydłuży to znacznie czas nauki.
Podobnie z zajęciami z matematyki i chemii – czy oczekujesz pomocy w materiale szkolnym czy przygotowania do olimpiady?

Wstępne poziomowanie online

Przed rozpoczęciem zajęć z języka angielskiego poprosimy Cię o wypełnienie krótkiego testu gramatycznego, który pomoże nam określić Twój poziom zaawansowania językowego.

Stała opieka metodyczna

Nasz metodyk czuwa nad poprawnością przeprowadzania zajęć. Już po pierwszym spotkaniu otrzymasz od nas plan na najbliższe 8 zajęć z krótkim podsumowaniem jaki cel ustalono i jak określiliśmy Twój aktualny poziom zaawansowania językowego. W trakcie kursu spotkasz się z metodykiem ponownie po 16 zajęciach, aby sprawdzić postępy i upewnić się, że zmierzamy we właściwym kierunku. Dzięki takiemu podejściu efekty nauki widać dużo szybciej.

Rozmowa wstępna

Jeśli już wcześniej uczyłeś się języka angielskiego to nasz lektor przed rozpoczęcie zajęć będzie chciał przeprowadzić z Tobą krótką (około 20 min) rozmowę, aby sprawdzić jaki jest Twój poziom komunikacji w języku angielskim. Rozmowa może się odbyć online.

Efekty nauczania widoczne w ekspresowym tempie

Może to zaskakujące, ale dzięki wyznaczeniu konkretnej ścieżki nauki i stałemu nadzorowi nad realizacją materiału, nasi kursanci osiągają efekty dużo szybciej niż w innych szkołach. Oczywiście ważna jest tu również częstotliwość zajęć i czas, który kursant może poświęcić na pracę w domu.

Wykwalifikowana kadra

Nasi lektorzy i metodycy systematycznie podnoszą swoje kompetencje.Prowadzimy rozbudowany system szkoleń wewnątrz firmy dla naszych pracowników. Lektorzy młodsi starzem konsultują przygotowanie zajęć z naszym metodykiem, dzięki czemu zajęcia zawsze są realizowane na najwyższym poziomie.

 

CENNIK 2023/24

od 100 zł za jedne zajęcia

Zapisz się na zajęcia indywidualne

Jak się o nas dowiedziałeś?