fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl

Pracuj jako lektor języka angielskiego

Poszukujesz pracy? Znasz angielski? Myślisz, że sprawdzisz się jako lektor? Uwielbiasz uczyć i świetnie dogadujesz się z dziećmi? Zostań z nami 🙂
Brak doświadczenie nie jest dla nas problem. Jedyne czego oczekujemy od Ciebie to chęci do działania i pozytywne podejście. Reszty nauczysz się od nas.
Po krótkiej rozmowie kwalifikacyjnej i podpisaniu umowy, natychmiast zaczniemy szkolenie i wszystko stanie się jasne. Poznasz metody, którymi uczymy i dowiesz się jak korzystać z materiałów do zajęć. Poznasz techniki zarządzania grupą i nauczysz się odczytywać emocje dzieci. Nikogo nie puszczamy na głęboka wodę. Rozpoczniesz prowadzenie własnej grupy, gdy będziesz na to gotowy/a.

Szacujmy, że czas w którym początkujący lektor osiąga samodzielność wprowadzeniu zajęć to 3 miesiące. Po tym okresie czeka Cię pierwszy awans i podwyżka. Nie martw się – nadal przez cały czas będziesz mieć wsparcie naszej metodyczki, która czuwa nad właściwy prowadzeniem zajęć, regularnie ogląda i omawia lekcje z lektorami wskazując jak można ulepszyć poszczególne elementy i sprawić, że zobaczymy jeszcze lepsze efekty.

Masz inne ciekawe zaineteresowania? Opowiedz nam o nich, a z dużym prawdopodobieństwem wykorzystamy je w naszej szkole. Poza prowadzeniem zajęć organizujemy mnóstwo dodatkowych aktywności. Każdy nowy pomysł jest na wagę złota.

Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, jak dużo radości może przynieść praca z przedszkolakami metodą Teddy Eddie. Zobaczymy się wkrótce!

Aplikuj do pracy w Centrum Edukacyjnym S-cool

Jeśli chcesz z nami pracować, wyślij swoje CV pod adres biuro@cescool.pl.
Prosimy o dopisanie w treści wiadomości następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”