fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl

Pracuj z nami

Cześć! Jeśli jesteś lektorem języka angielskiego poszukującym nowych wyzwań, to znalazłeś idealne miejsce! Oferujemy wyjątkowe warunki pracy. Dlaczego?
W oczach klientów jesteśmy marką premium wśród szkół językowych, dlatego możemy zaoferować zatrudnienie przez cały rok, również w wakacje, i najwyższe wynagrodzenie na lokalnym rynku szkół językowych. Możesz wybrać formę zatrudnienia, która przyniesie Tobie największe benefity, a każda z nich gwarantuje wynagrodzenie w wysokości 52 800 zł – 67 200 zł rocznie na start, wypłaty miesięczne lub tygodniowe (do wyboru) przez cały rok i 20 dni płatnego urlopu oraz dodatek paliwowy dla pracowników dojeżdżających na zajęcia własnym autem.

Dzięki przejrzystej ścieżce systemu wynagrodzenia od początku wiesz kiedy i jak można awansować i otrzymać premię finansową. Koniec z rozliczaniem godzinowym, u nas dostajesz wypłatę także za przygotowanie do zajęć – to wszystko wlicza się w czas pracy.

Zapomnij też o żmudnym przygotowaniu się do zajęć i poszukiwaniu materiałów online. Od nas otrzymujesz wszystkie niezbędne pomoce dydaktyczne. Nie tylko podręczniki! W lektorskim boxie znajdą się m.in. kolorowe flashcardy, karty z historyjkami, maskotka misia i jego skarpeta, atrybuty wykorzystywane przy piosenkach i zabawach – kubeczki, łapki na muchy czy słomki, a także bezprzewodowy głośnik do włączania nagrań.
Dzięki temu przygotowanie do wszystkich zajęć z całego tygodnia zajmuje nie więcej niż 2 godziny.

Jednocześnie podczas zajęć dużo się dzieje i nie ma czasu na nudę, dlatego dzieci uwielbiają chodzić na nasze zajęcia. Zarówno dzieci, jak i Rodzice są z nich bardzo zadowoleni.

Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, które pomogą Ci w doskonaleniu swoich umiejętności nauczycielskich. Pierwsze szkolenia praktyczne czekają na Ciebie tuż po podpisaniu umowy. Wdrożymy Cię do nauczania naszymi metodami, wskażemy skuteczne techniki zarządzana grupą oraz rozmów z rodzicami kursantów.
W trakcie roku szkolnego nasz zespół służy pomocą.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie utrzymania dyscypliny na zajęciach? Masz wrażenie, że dzieci przestały Cię słuchać? Chcesz zaktywizować grupę do mówienia? Twój uczeń odstaje od grupy? Z tym wszystkim możesz zgłosić się do naszej metodyczki i bardziej doświadczonych współpracowników. Wspólne analizowanie i omawianie elementów lekcji z metodykiem i innymi lektorami pozwalają na ciągły rozwój i znalezienie najlepszych rozwiązań.

Praca w naszej szkole językowej to doskonała szansa na rozwój w wielu dodatkowych obszarach. Możesz wybrać ścieżkę marketingową, medyczną lub administracyjną albo po prostu spełniać się w tym co lubisz najbardziej, czyli nauczaniu.

Nasze główne oddziały znajdują się w Tarczynie, Grójcu i Białobrzegach, jednak zajęcia prowadzimy również w szkołach i przedszkolach w gminie Lesznowola i Żabia Wola oraz w Złotokłosie. Możesz wybrać dogodne dla siebie lokalizacje.

Dołącz do nas już dziś i przekonaj się, jak dużo radości może przynieść praca z przedszkolakami metodą Teddy Eddie. Zobaczymy się wkrótce!

Aplikuj do pracy w Centrum Edukacyjnym S-cool

Jeśli chcesz z nami pracować, wyślij swoje CV pod adres biuro@cescool.pl.
Prosimy o dopisanie w treści wiadomości następującej zgody:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”