fbpx
kursy języka angielskiego S-cool

Teddy Eddie - kurs angielskiego inny niż wszystkie

Pozwól swojemu dziecku odkryć bajkowy świat angielskiego

 

 

 

 

 

Po zajęciach Teddy Eddie dzieci zaczynają swobodnie rozmawiać po angielsku

Przede wszystkim mówienie - przez całe zajęcia!

Dzięki pracy w parach i grupach wszystkie dzieci mogą odgrywać scenki, prowadzić dialogi i odpowiadać na pytania przez całe zajęcia.

Dzieci uczą się pełnych zdań a nie pojedynczych słówek

Nasi kursanci poznają angielski jakby był ich językiem ojczystym. Przez zabawę, piosenki, śmieszne historyjki i kontakt z rówieśnikami. Od razu uczą się budować zdania i zadawać pytania.

Świetna zabawa w bajkowej otoczce

Tu nie ma czasu na nudę, aktywności zmieniają się co 5 minut. Maskotka Teddy Eddie motywuje dzieci, wprowadza radość i mnóstwo humoru.

Lekcje pokazowe dla Rodziców

U nas zawsze jesteś na bieżąco i wiesz, co dziecko powinno umieć. Dodatkowo dwa razy w roku możesz wziąć udział w lekcji obserwując na żywo postępy Twojego malucha.

Co mówią Rodzice naszych kursantów na temat Teddy Eddie?

„Syn bardzo zadowolony z zajęć. Chętnie w nich uczestniczył. W domu ogromnym zainetersowaniem cieszyła się aplikacja Plac Zabaw. Słychąc, że na zajęciach nauczył się wiele. Chętnie nazywa różne rzeczy w języku angielski. Bardzo dziękujemy za rok owocnej pracy. Do zobaczenia we wrześniu”

Mama Wojtka

„Profesjonalni lektorzy, zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy dla dziecka sposób. Jesteśmy bardzo zadowoleni jako rodzice, a córka z chęcią uczestniczy w zajęciach traktując je jako wspaniały czas z innymi, a nie przykry obowiązek. Polecam wszystkim znajomym, najlepsza szkoła językowa w okolicy.”

Mama Zosi i Marysi

„Najlepsza szkoła dla dzieci już od 2 roku życia. Maluchy z wielką radością chodzą na zajęcia. Rewelacyjny start z językiem. Akcent który nabywają dzięki profesjonalnym lektorom, zajęcia w dormie piosenek, opowiadać wprowadzą słówka i zwroty przydatne w życiu. Na wakacjach same zamawiają w restauracji.”

Mama Igora i Wiktora

Nasza misiowa teczka wspaniałości

To w niej dzieci i rodzice otrzymują wszystkie skarby, które wspomagają naukę angielskiego. Kolorowy podręcznik, poradnik dla rodzica, sekretne słówka, dostęp do aplikacji edukacyjnej oraz upominki na zakończenie roku to coś, co wyróżnia kursy Teddy Eddie!

Zobacz ile radości dają dzieciom nasze zajęcia!

  • W naszych grupach pozostało tylko 67 miejsc z 450 na rok szkolny 2024/25.

Angielski w przedszkolu to nie to samo – na Teddy Eddie dzieci uczą się komunikacji, a nie pojedynczych słów!

Twoje dziecko nie jest za małe na te zajęcia – to ostatni dzwonek, aby maluch mógł nauczyć się angielskiego naturalnie i bez wkuwania!

Zapisz dziecko na lekcje pokazową metodą Teddy Eddie!

Termin

Termin

Termin

Termin

Termin

Termin

Jak się o nas dowiedziałeś?