fbpx
kursy języka angielskiego S-cool

Twoje dziecko już po miesiącu zajęć będzie śpiewać angielskie piosenki i spontanicznie używać angielskich zwrotów!

Po Teddy Eddie maluchy swobodnie używają angielskiego w sytuacjach domowych.

Zawsze jesteś na bieżąco z postępami swojego dziecka – zapraszamy na 2 lekcje otwarte w roku.

Kurs, po którym dzieci mówią po angielsku jakby znały go od zawsze

Atrakcyjne aktywności

Tu nie ma czasu na nudę, aktywności zmieniają się co 5 minut. Maskotka Teddy Eddie motywuje dzieci, wprowadza radość i mnóstwo humoru.

Przede wszystkim mówimy

Dzięki pracy w parach i grupach wszystkie dzieci mogą odgrywać scenki, prowadzić dialogi i odpowiadać na pytania przez całe zajęcia.

Uczymy pełnych zdań

Nasi kursanci poznają angielski jakby był ich językiem ojczystym. Przez zabawę, piosenki, śmieszne historyjki i kontakt z rówieśnikami. Od razu uczą się budować zdania i zadawać pytania.

Myślisz, że aby dziecko rozmawiało płynnie po angielsku musi mieszkać za granicą?

Nic bardziej mylnego! Kurs Teddy Eddie jest zaprojektowany tak, że dzieci uczą się angielskiego jakby był ich językiem ojczystym.

Opinie rodziców o naszych zajęciach

„Syn bardzo zadowolony z zajęć. Chętnie w nich uczestniczył. W domu ogromnym zainetersowaniem cieszyła się aplikacja Plac Zabaw. Słychąc, że na zajęciach nauczył się wiele. Chętnie nazywa różne rzeczy w języku angielski. Bardzo dziękujemy za rok owocnej pracy. Do zobaczenia we wrześniu.”

„Profesjonalni lektorzy, zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy dla dziecka sposób. Jesteśmy bardzo zadowoleni jako rodzice, a córka z chęcią uczestniczy w zajęciach traktując je jako wspaniały czas z innymi, a nie przykry obowiązek. Polecam wszystkim znajomym, najlepsza szkoła językowa w okolicy.”

Zapisz dziecko na lekcje pokazową metodą Teddy Eddie!

Termin

Termin

Termin

Termin

Termin

Termin

Jak się o nas dowiedziałeś?