fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl
Natalia Gos

Natalia Gos

Lektorka jęz. angielskiego

Natalka to osoba o wyjątkowych zainteresowaniach. Jej hobby to snowboard, bieganie i wakeboard. Dodatkowo aktualnie pochłonięta jest kursem nurkowania!

Natalka nie tylko dba o swój rozwój fizyczny, ale również umysłowy. Interesuje ją rozwój osobisty oraz książki w tej tematyce. Uwielbia podróżować.

Jest szybka zorganizowana i punktualna, a do tego asertywna. To bardzo istotny atut w pracy lektora. Natalką zawsze jest wesoła i pozytywnie nastawiona do nowych wyzwań. Zajęcia prowadzi z zaangażowaniem i utrzymuje super relacje z dziećmi, co sprawia, że maluchy ją uwielbiają!

Co Natalia mówi o sobie?

Mam na imię Natalia. Lubię podróże i przynajmniej raz w roku wyjeżdżam za granicę, zwiedzać różne miejsca. W przyszłości chciałabym zobaczyć każdą stolicę Europy i powoli dążę do spełnienia tego celu. W lato, kiedy jest ładna pogoda jeżdżę popływać na wakeboardzie, nie jest to moja ogromna pasja, ale rekreacyjnie, raz na jakiś czas lubię popływać na desce po wodzie.
Z kolei w zimę, praktycznie co roku wyjeżdżam za granicę, żeby pojeździć na snowboardzie. Włochy, Francja, Słowacja, to najczęstsze kierunki. W zeszłym roku zaczęłam robić kurs snowboardowy na II stopień sprawności SITS. To bardzo fajne doświadczenie, które kosztowało mnie kontuzję kolana na kilka tygodni, ale egzamin ostatecznie zdałam.
Sport od zawsze jest mi bardzo bliski. Uczestniczyłam w biegach przełajowych i z sukcesami. Aktualnie biegam niesystematycznie, różne dystanse, bo bieganie poprawia moją kondycję. Ostatnio zaczęłam robić kurs nurkowy i bardzo mi się to podoba. Na razie nurkujemy w płytkich basenach, ale niedługo przenosimy się na duży 12 metrowy basen, na którym będziemy zdawać egzamin na początkującego nurka.
Odchodząc od sportu, bardzo lubię czytać i uczyć się nowych rzeczy. Wróciłam do nauki hiszpańskiego i jest to duża satysfakcja, bo większość słówek i zwrotów nadal pamiętam. Lubię czytać książki o różnej tematyce, a w szczególności te rozwojowe, bo mogę się z nich dużo dowiedzieć.
Lubię chodzić na koncerty i festiwale. W tym roku wybieram się na Orange Warsaw festiwal i koncert Dawida Podsiadło.
Jestem osobą spokojną, raczej introwertyczną i nieśmiałą, ale staram się często wychodzić ze swojej strefy komfortu i przełamywać się w różnych, nowych sytuacjach.

Współpracownicy o Natalii…

„Szybko się uczy.” Wiktoria
„Dzieci ją uwielbiają.” Sandra

Jak wyglądają zajęcia z Natalką?

Wesoła atmosfera, dużo ruchu i pracy w parach.

Chcesz z nami pracować?

Opowiedz nam o sobie

7 + 7 =