fbpx
731-757-642, 514-606-309. biuro@cescool.pl
Szymon Bałut

Szymon Bałut

Lektor jęz. angielskiego

Szymon to mistrz 2-minutówek. Rodzice jego kursantów na pewno to potwierdzą. Zawsze dokładnie i ze szczegółami opowiada, co działo się na zajęciach. Chętnie odpowiada na pytania Rodziców. Zna wszelkie nowinki techniczne i młodzieżowe kanały komunikacyjne, dlatego starsze dzieci świetnie się z nim dogadują. Na jego zajęciach dzieci słuchają jak zaczarowane, bo nikt nie tłumaczy zagadnień tak dokładnie jak Szymon.
Szymon prowadzi również zajęcia indywidualne i przygotowuje do matury 🙂

Co Szymon mówi o sobie?

Hej, jestem Szymon. Jestem studentem filologii angielskiej.
Jeszcze parę lat temu moim głównym zainteresowaniem było malarstwo, którym fascynowałem się od dziecka – gdy byłem młodszy moje prace trafiały na różne wystawy, a moim największym osiągnięciem jest to, że mój obraz trafił na wystawę dla osób młodych w Japonii.
Od 16 roku życia moją pasją jest produkcja muzyki oraz wszystko co z nią związane, spędzam większość wolnego czasu na rozwoju tej pasji. Niestety przez nią porzuciłem malarstwo – nie potrafiłem się skupić na obydwu, kiedy moje zaangażowanie w kompozycję muzyki pochłaniało większość mojego wolnego czasu. Jestem osobą, która nie potrafi przestać robić czegoś, w co się „wkręci”. Obecnie uczę się także gry na pianinie.
Zawsze uwielbiałem język angielski – zawsze przychodził mi on w sposób naturalny, a nauka była łatwością. Lubię także język rosyjski, a obecnie uczę się języka hiszpańskiego.
Uwielbiam wysiłek fizyczny i staram się wieść aktywne życie – od kilku lat sport jest nieodłącznym elementem mojego życia. Najlepszym sposobem wysiłku fizycznego jest dla mnie bieganie – w ten sposób umiem wyciszyć swój umysł i odreagować wszystko, co mnie stresuje.

Współpracownicy o Szymonie…

„Ma piękną dykcję!” Julka
„Dzieci na jego zajęciach siedzą jak zaczarowane” Wiktoria
„You’re my worst nightmare!” Sandra

Jak wyglądają zajęcia z Szymonem?

Dla dzieci: aktywnie i nowocześnie. Przyjazna atmosfera i otwartość to podstawa!
Dla młodzieży: rzetelne przygotowanie do egzaminów i gwarancja rozgadania.

Chcesz z nami pracować?

Opowiedz nam o sobie

9 + 4 =